Клінінгові послуги

Наша компанія «Генералочка», одна з небагатьох фірм, хто надає клінінгові послуги Харків в такому широкому спектрі збиральних робіт як, наприклад:

  • генеральне прибирання будинків і квартир від стелі до підлоги, мийка і натирання всіх поверхонь, чистка кухні, чистка санвузла,
  • прибирання приміщень після пожежі, затоплення і стихійних лих,
  • прибирання приміщень після ремонту,
  • а також такий вид клінінгу, як ЕКО прибирання, з використанням гіпоалергенних матеріалов.

Встречают по одягу, каже нам відома приказка, і ця істина в повсякденному житті поширилася не тільки на зовнішній образ людини , але і на його будинок, офіс, і навіть, наприклад, автомобіль. Порядок в приміщенні, його оформленні, наповнення і навіть система експлуатації, може багато що сказати про людину, навіть більше, а головне чесніше, ніж він сам здатний про себе заявити. Перше, що кидається в очі при відвідуванні будь-якого нового незнайомого місця, це наявність, або відсутність порядку. Враження від побаченого завжди надовго запам’ятається в пам’яті відвідувача, і це дуже важливо враховувати при веденні бізнесу, навряд чи хтось захоче вести серйозні спільні справи з людиною, яка не може навести порядок в своєму власному будинку, приміщенні, офісі і бізнесі. Зате саме кидається в очі ідеальний порядок і чистота говорить якраз про впевненість, порядність, професіоналізм, вміння контролювати порядок у всьому, і звертати увагу на дрібниці, не упускаючи їх з поля зору за будь-якої інтенсивності робочого процесса.

Чістота в приміщенні і професійне ставлення до збирання , це те, чим займається наша компанія «Генералочка», і те, в чому ми добилися значних успіхів. Надаючи клінінгові послуги нашим клієнтам, ми накопичили значний практичний досвід роботи з різними типами матеріалів, видами підлогових покриттів і практично будь-якими класами оздоблювальних матеріалів, як нового покоління, так і класичного натурального формата.

Клінінгові послуги це досить складна область сфери послуг, з високим рівнем конкуренції , і робота, результати якої можна оцінити практично відразу. Ми можемо впевнено і гордо заявити, що результати нашої роботи не змушують клієнтів сумніватися в правильності вибору нашої компанії.

Ми надаємо клінінгові послуги, як на постійній основі, так і разово, у випадках, коли потрібне генеральне прибирання, перед відповідальним заходом, постремонтная підготовка приміщення до приймання або огляду, і в інших відповідних случаях.

Вибор типу робіт і частота послуг що надаються нами істотно впливає і на клінінгові послуги ціни, які ми пропонуємо для вашої уваги. Вони можуть допомогти виділити будь-які типи робіт, які потрібні саме для вашого типу приміщення, і уникнути витрат на непотрібні в цьому випадку операції, які зазвичай присутні при пакетному замовленні на клінінгові послуги.

Залишилися питання?

Залиште заявку на безкоштовну консультацію, і наш менеджер із задоволенням відповість на всі Ваші запитання!

Надіслати заявку